Разлика помеѓу преработките на „1003“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:1003, rue:1003
с (Робот: Додава wuu:1003年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:1003, rue:1003)
[[fr:1003]]
[[fy:1003]]
[[ga:1003]]
[[gd:1003]]
[[gl:1003]]
[[ro:1003]]
[[qu:1003]]
[[rue:1003]]
[[ru:1003 год]]
[[se:1003]]
43.100

уредувања