Разлика помеѓу преработките на „993“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:993, rue:993
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:993)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:993, rue:993)
[[fr:993]]
[[fy:993]]
[[ga:993]]
[[gd:993]]
[[gl:993]]
[[ro:993]]
[[qu:993]]
[[rue:993]]
[[ru:993 год]]
[[se:993]]
5.830

уредувања