Разлика помеѓу преработките на „Месна мрежа“

Одземени 24 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Ја менувам tl:Kalambatan ng lokal na pook во tl:LAN
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам tl:Kalambatan ng lokal na pook во tl:LAN)
[[fi:Lähiverkko]]
[[sv:Local Area Network]]
[[tl:Kalambatan ng lokal na pookLAN]]
[[ta:குறும்பரப்பு வலையமைப்புகள்]]
[[th:แลน]]
6.013

уредувања