Разлика помеѓу преработките на „1042“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:1042, rue:1042
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1042年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:1042, rue:1042)
[[fr:1042]]
[[fy:1042]]
[[ga:1042]]
[[gd:1042]]
[[gl:1042]]
[[ro:1042]]
[[qu:1042]]
[[rue:1042]]
[[ru:1042 год]]
[[se:1042]]
43.100

уредувања