Разлика помеѓу преработките на „933“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:933, rue:933
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:933年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:933, rue:933)
[[fr:933]]
[[fy:933]]
[[ga:933]]
[[gd:933]]
[[gl:933]]
[[ro:933]]
[[qu:933]]
[[rue:933]]
[[ru:933 год]]
[[se:933]]
4.229

уредувања