Разлика помеѓу преработките на „113“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:113, rue:113
с (r2.7.2) (Робот: Додава bxr:113 жэл)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:113, rue:113)
[[fr:113]]
[[fy:113]]
[[ga:113]]
[[gd:113]]
[[gl:113]]
[[ro:113]]
[[qu:113]]
[[rue:113]]
[[ru:113 год]]
[[sah:113]]
4.126

уредувања