Разлика помеѓу преработките на „1006“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:1006, rue:1006
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:1006)
с (Бот Додава: ga:1006, rue:1006)
[[be-x-old:1006]]
[[bh:१००६]]
[[bg:1006]]
[[bs:1006]]
[[br:1006]]
[[bg:1006]]
[[ca:1006]]
[[cv:1006]]
[[fr:1006]]
[[fy:1006]]
[[ga:1006]]
[[gd:1006]]
[[gl:1006]]
[[ro:1006]]
[[qu:1006]]
[[rue:1006]]
[[ru:1006 год]]
[[se:1006]]
2.061

уредување