Разлика помеѓу преработките на „651“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ga:651, rue:651
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:651年)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ga:651, rue:651)
[[fr:651]]
[[fy:651]]
[[ga:651]]
[[gd:651]]
[[gl:651]]
[[ro:651]]
[[qu:651]]
[[rue:651]]
[[ru:651 год]]
[[se:651]]
125.928

уредувања