Отвори го главното мени

Промени

Додадени 22 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава yi:רהאדיום
[[vi:Rhodi]]
[[war:Rodyo]]
[[yi:רהאדיום]]
[[yo:Rhodium]]
[[zh-yue:銠]]
7.011

уредување