Разлика помеѓу преработките на „549“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:549, rue:549
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:549年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:549, rue:549)
[[fr:549]]
[[fy:549]]
[[ga:549]]
[[gd:549]]
[[gl:549]]
[[ro:549]]
[[qu:549]]
[[rue:549]]
[[ru:549 год]]
[[sa:५४९]]
126.000

уредувања