Разлика помеѓу преработките на „Папуа Нова Гвинеја“

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Papua New Guinea во tl:Papua Bagong Ginea
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам war:Papua New Guinea во war:Papúa Nueva Guinea)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Papua New Guinea во tl:Papua Bagong Ginea)
[[fi:Papua-Uusi-Guinea]]
[[sv:Papua Nya Guinea]]
[[tl:Papua NewBagong GuineaGinea]]
[[ta:பப்புவா நியூ கினி]]
[[tt:Папуа — Яңа Гвинея]]