Разлика помеѓу преработките на „514“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:514, rue:514
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:514 жыл)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:514, rue:514)
[[be-x-old:514]]
[[bh:५१४]]
[[bg:514]]
[[bs:514]]
[[br:514]]
[[bg:514]]
[[ca:514]]
[[cv:514]]
[[fr:514]]
[[fy:514]]
[[ga:514]]
[[gd:514]]
[[gl:514]]
[[ro:514]]
[[qu:514]]
[[rue:514]]
[[ru:514 год]]
[[sa:५१४]]
126.033

уредувања