Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: fur:Centimetri, is:Sentimetri
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: bs:Centimetar)
с (Бот Додава: fur:Centimetri, is:Sentimetri)
[[eu:Zentimetro]]
[[fr:Centimètre]]
[[fur:Centimetri]]
[[hu:Centiméter]]
[[ia:Centimetro]]
[[id:Sentimeter]]
[[is:Sentimetri]]
[[it:Centimetro]]
[[ja:センチメートル]]
46.384

уредувања