Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Додава ky:1910
[[ht:1910 (almanak gregoryen)]]
[[ku:1910]]
[[ky:1910]]
[[la:1910]]
[[lv:1910. gads]]
85.496

уредувања