Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Географски портали“

с
Робот: Додава ca:Categoria:Portals de geografia
с (r2.7.2) (Робот: Додава ur:زمرہ:ابواب جغرافیہ)
с (Робот: Додава ca:Categoria:Portals de geografia)
[[ar:تصنيف:بوابات جغرافيا]]
[[bg:Категория:Портал География]]
[[ca:Categoria:Portals de geografia]]
[[cs:Kategorie:Geografické portály]]
[[de:Kategorie:Portal:Geographie als Thema]]
85.496

уредувања