Бело Море (Русија): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава pa:ਚਿੱਟਾ ਸਾਗਰ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава oc:Mar Blanca)
с (r2.7.1) (Робот: Додава pa:ਚਿੱਟਾ ਸਾਗਰ)
[[nn:Kvitsjøen]]
[[oc:Mar Blanca]]
[[pa:ਚਿੱਟਾ ਸਾਗਰ]]
[[pnb:چٹا سمندر]]
[[pl:Morze Białe]]
34.422

уредувања