Патмос: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава eu:Patmos
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be-x-old:Патмас)
с (Робот: Додава eu:Patmos)
[[es:Patmos]]
[[eo:Patmos]]
[[eu:Patmos]]
[[fr:Patmos]]
[[gl:Patmos]]
85.496

уредувања