Цхинвал: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава eu:Tskhinvali
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава th:ซคินวาลี)
с (Робот: Додава eu:Tskhinvali)
[[es:Tsjinval]]
[[eo:Cĥinval]]
[[eu:Tskhinvali]]
[[fa:تسخینوالی]]
[[fr:Tskhinvali]]
85.496

уредувања