Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ceb:Estokolmo, war:Estokolmo
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Stockholm во tl:Estokolmo)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ceb:Estokolmo, war:Estokolmo)
[[ca:Estocolm]]
[[cv:Стокгольм]]
[[ceb:StockholmEstokolmo]]
[[cs:Stockholm]]
[[co:Stoccolma]]
[[vo:Stockholm]]
[[fiu-vro:Stokholm]]
[[war:StockholmEstokolmo]]
[[wo:Stokolm]]
[[yi:שטאקהאלם]]