Антанта: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава af:Tripel Entente
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава af:Tripel Entente)
[[Категорија:Причини за Првата светска војна]]
 
[[af:Tripel Entente]]
[[ar:الوفاق الثلاثي]]
[[az:Antanta]]
34.422

уредувања