Отвори го главното мени

Промени

Одземени 13 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Брише: lmo:1172
[[la:1172]]
[[lb:1172]]
[[lmo:1172]]
[[lt:XII amžiaus 8-as dešimtmetis#1172]]
[[map-bms:1172]]
7.052

уредувања