Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1216 година“

с
Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1216
с (r2.7.3) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1216)
с (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1216)
[[it:Categoria:Nati nel 1216]]
[[kk:Санат:1216 жылы туғандар]]
[[ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1216]]
[[hu:Kategória:1216-ban született személyek]]
[[new:पुचः:१२१६य् बुगु]]
85.496

уредувања