Борис Новковиќ: Разлика помеѓу преработките

Одземени 35 бајти ,  пред 9 години
с
Бришење на "Boris_Novković_-_Croatia_2005.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[common...
с (r2.6.4) (Бот Менува: tr:Boris Novković)
с (Бришење на "Boris_Novković_-_Croatia_2005.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[common...)
{{Infobox Musical artist
| Name = Борис Новковиќ <br /> Boris Novković
| Img = Boris Novković - Croatia 2005.jpg
| Img_capt = Борис Новковиќ на [[Евровизија 2005]]
| Img_size =