Анри Динан: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Ја заменувам страницата со 'right|thumb|Жан Анри Динан. ne vi treba be xD')
Нема опис на уредувањето
[[Податотека:Jean Henri Dunant.jpg|right|thumb|Жан Анри Динан.]]
 
не ви треба
ne vi treba be xD
Анонимен корисник