Разлика помеѓу преработките на „Програмска опрема“

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Software во tl:Sopwer
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам gu:સૉફ્ટવેર во gu:તન્ત્રાંશ)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Software во tl:Sopwer)
[[fi:Ohjelmisto]]
[[sv:Programvara]]
[[tl:SoftwareSopwer]]
[[ta:மென்பொருள்]]
[[tt:Программа белән тәэмин ителеш]]
126.523

уредувања