Разлика помеѓу преработките на „Ерзурум (покраина)“

с
Робот: Додава br:Erzurum (proviñs)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам az:Ərzurum vilayəti во az:Ərzurum ili)
с (Робот: Додава br:Erzurum (proviñs))
[[be-x-old:Эрзурум (правінцыя)]]
[[bg:Ерзурум (вилает)]]
[[br:Erzurum (proviñs)]]
[[ca:Província d'Erzurum]]
[[cv:Эрзурум (ил)]]
85.496

уредувања