Гевгелиско архијерејско намесништво: Разлика помеѓу преработките

[непроверена преработка][непроверена преработка]
*[[Црква „Св. Ѓорѓи“ - Пирава]]
*[[Црква „Св. Атанасие“ - Негорци]]
*[[ЦркбаЦрква „Св. Константин и Елена“ - Миравци]]
[[Категорија:Архиерејски намесништва во Повардарската епархија|Гевгелија]]