Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 15 години
с
никулец
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нова страница: '''Албум во живо''', спротивно од студиски албум, е снимка што содржи материјал (најчесто музи...
 
с никулец
Ред 18:
 
 
{{МузикаМузички албум-никулец}}
 
[[Категорија:Типови на албуми|Живо]]