Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3.472 бајти ,  пред 14 години
Нова страница: '''Албум во живо''', спротивно од студиски албум, е снимка што содржи материјал (најчесто музи...
(Нова страница: '''Албум во живо''', спротивно од студиски албум, е снимка што содржи материјал (најчесто музи...)
(нема разлика)