Отвори го главното мени

Промени

Додадени 19 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам uk:Орган во uk:Орган (анатомія)
[[th:อวัยวะ]]
[[tr:Organ]]
[[uk:Орган (анатомія)]]
[[ur:عُضو]]
[[vec:Òrgano (anatomia)]]
125.600

уредувања