Богојци: Разлика помеѓу преработките

Додадени 47 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
Нема опис на уредувањето
== Надворешни врски ==
 
 
{{Села во Општина Струга}}
[[Категорија:Села во Македонија]]
[[Категорија:Струшки села]]