Категорија:Некогашни весници: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава ar:تصنيف:صحف توقفت عن الصدور
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава ar:تصنيف:صحف توقفت عن الصدور)
[[Категорија:Весници]]
 
[[ar:تصنيف:صحف توقفت عن الصدور]]
[[bg:Категория:Исторически вестници]]
[[ca:Categoria:Diaris desapareguts]]
2.097

уредувања