Категорија:Општини во Ен: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Ја менувам vi:Thể loại:Thị trấn của Ain во vi:Thể loại:Xã của Ain
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:Turkum:Ain shaharlari)
с (r2.7.1) (Робот: Ја менувам vi:Thể loại:Thị trấn của Ain во vi:Thể loại:Xã của Ain)
[[uk:Категорія:Муніципалітети департаменту Ен]]
[[vec:Categoria:Comuni del dipartimento de ł'Ain]]
[[vi:Thể loại:Thị trấn của Ain]]
[[vo:Klad:Zifs in Ain]]
[[war:Kaarangay:Mga komyun han Ain]]
2.097

уредувања