Разлика помеѓу преработките на „Диоклецијан“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:Dióicléitiánas
с (r2.7.3) (Робот: Додава jv:Diokletianus; козметички промени)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:Dióicléitiánas)
[[fr:Dioclétien]]
[[fy:Diokletianus]]
[[ga:Dióicléitiánas]]
[[gl:Diocleciano]]
[[gan:底厄勒斯]]
6.131

уредување