Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Христијански писатели“

с
r2.7.3) (Робот: Додава sk:Kategória:Kresťanskí spisovatelia
с (r2.7.2) (Робот: Додава fi:Luokka:Kristilliset kirjailijat)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sk:Kategória:Kresťanskí spisovatelia)
[[ru:Категория:Христианские писатели]]
[[simple:Category:Christian writers]]
[[sk:Kategória:Kresťanskí spisovatelia]]
[[fi:Luokka:Kristilliset kirjailijat]]
[[sv:Kategori:Kristna författare]]
126.981

уредување