Разлика помеѓу преработките на „Нептун (митологија)“

с
Робот: Брише ckb:نێپتوون (strongly connected to mk:Нептун (планета))
(изменета категоризација, додаден/изменет шаблон, илустрирање, интервики, промени во стилот, викификација, поправки)
с (Робот: Брише ckb:نێپتوون (strongly connected to mk:Нептун (планета)))
[[sk:Neptún (boh)]]
[[sl:Neptun (mitologija)]]
[[ckb:نێپتوون]]
[[sr:Нептун (митологија)]]
[[sh:Neptun (mitologija)]]
85.496

уредувања