Разлика помеѓу преработките на „NGC 1717“

Одземени 113 бајти ,  пред 8 години
с
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hr, sh, sk, uk, uz, zh)
с (Робот: Брише zh:NGC 1717,sk:NGC 1717,uz:NGC 1717,sh:NGC 1717,sr:NGC 1717,hr:NGC 1717,uk:NGC 1717 (strongly connected to mk:NGC 1709))
[[Категорија:Нов општ каталог]]
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Орион]]
 
[[hr:NGC 1717]]
[[uz:NGC 1717]]
[[sk:NGC 1717]]
[[sr:NGC 1717]]
[[sh:NGC 1717]]
[[uk:NGC 1717]]
[[zh:NGC 1717]]
85.496

уредувања