Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Русија“

с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам bi:Flag blong Rusia во bi:Flaeg blong Rusia
с (Робот: Додава br:Banniel Rusia)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам bi:Flag blong Rusia во bi:Flaeg blong Rusia)
[[be:Сцяг Расіі]]
[[be-x-old:Сьцяг Расеі]]
[[bi:FlagFlaeg blong Rusia]]
[[bg:Национално знаме на Русия]]
[[br:Banniel Rusia]]
[[bs:Zastava Rusije]]
[[br:Banniel Rusia]]
[[ca:Bandera de Rússia]]
[[cs:Ruská vlajka]]
125.824

уредувања