Разлика помеѓу преработките на „Февруари“

Додадени 104 бајти ,  пред 9 години
за престапната година
с (Робот: Додава tum:Feburuwar)
(за престапната година)
[[Категорија:Месеци]]
 
[[af:Februarie]] Престапната година се случува еднаш на секои 4-ри години.
[[af:Februarie]]
[[als:Februar]]
[[am:ፌብሩዋሪ]]
Анонимен корисник