Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава pt:Álbum ao vivo
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ko:라이브 음반)
с (Робот: Додава pt:Álbum ao vivo)
[[nn:Konsertalbum]]
[[pl:Album koncertowy]]
[[pt:Álbum ao vivo]]
[[ro:Album în concert]]
[[ru:Концертный альбом]]
85.496

уредувања