Разлика помеѓу преработките на „Артур Конан Дојл“

с
r2.7.3) (Робот: Додава ckb:ئارتەر کۆنان دۆیڵ
с (r2.7.3) (Робот: Брише ckb:سێر ئارتەر کۆنان دوێڵ; козметички промени)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ckb:ئارتەر کۆنان دۆیڵ)
[[sk:Arthur Conan Doyle]]
[[sl:Arthur Conan Doyle]]
[[ckb:ئارتەر کۆنان دۆیڵ]]
[[sr:Артур Конан Дојл]]
[[sh:Arthur Conan Doyle]]
6.131

уредување