Разлика помеѓу преработките на „Бели дробови“

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам es:Pulmón во es:Pulmones
с (Робот: Ја менувам Категорија:Систем за дишење во Категорија:Респираторен систем)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам es:Pulmón во es:Pulmones)
[[el:Πνεύμονας]]
[[en:Lung]]
[[es:PulmónPulmones]]
[[eo:Pulmo]]
[[eu:Birika]]
1.530

уредувања