Отвори го главното мени

Промени

Додадени 29 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава bxr:Антарктика
[[bs:Antarktik]]
[[br:Antarktika]]
[[bxr:Антарктика]]
[[ca:Antàrtida]]
[[cv:Антарктида]]
6.131

уредување