Разлика помеѓу преработките на „Папа Адријан I“

Додадени 5 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tl:Adriano I во tl:Papa Adriano I
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Pópù Adrian 1k)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tl:Adriano I во tl:Papa Adriano I)
[[fi:Hadrianus I]]
[[sv:Hadrianus I]]
[[tl:Papa Adriano I]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาเอเดรียนที่ 1]]
[[uk:Адріан I]]
126.087

уредувања