Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Барања за оценувачки статус/M4r51n“

нема опис на уредувањето
# {{За}}--[[User:Вик Ретлхед|Вик Ретлхед]] <small>([[User talk:Вик Ретлхед|разговор]])</small> 17:14, 18 јануари 2013 (CET)
# {{За}}--[[User:Тиверополник|Тиверополник]] <small>([[User talk:Тиверополник|разговор]])</small> 17:45, 18 јануари 2013 (CET)
# {{За}}-- [[User:Kekev|Kekev]] <small>([[User talk:Kekev|разговор]])</small> 18:55, 18 јануари 2013 (CET)
 
=====Против=====
2.148

уредувања