Разлика помеѓу преработките на „Папуа Нова Гвинеја“

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Papuwa Bagong Ginea во tl:Papua New Guinea
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Papua New Guinea во tl:Papuwa Bagong Ginea)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Papuwa Bagong Ginea во tl:Papua New Guinea)
[[fi:Papua-Uusi-Guinea]]
[[sv:Papua Nya Guinea]]
[[tl:PapuwaPapua BagongNew GineaGuinea]]
[[ta:பப்புவா நியூ கினி]]
[[tt:Папуа — Яңа Гвинея]]
1.530

уредувања