Разлика помеѓу преработките на „Сили на Оската“

Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Додава ur:محوری قوتیں
(Одбиена последната промена во текстот (од 109.121.20.49) и вратена ревизијата 2803128 на Justincheng12345-bot)
с (Робот: Додава ur:محوری قوتیں)
[[tr:Mihver Devletleri]]
[[uk:Країни Осі]]
[[ur:محوری قوتیں]]
[[vi:Phe Trục]]
[[zh-yue:軸心國]]
85.496

уредувања