Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Додаден 1 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Ја менувам tl:Leo XIII во tl:Leon XIII
с (r2.7.2) (Робот: Додава scn:Liuni XIII)
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам tl:Leo XIII во tl:Leon XIII)
[[fi:Leo XIII]]
[[sv:Leo XIII]]
[[tl:LeoLeon XIII]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาลีโอที่ 13]]
[[uk:Лев XIII]]
59.415

уредувања