Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Управување со Грција“

с
Робот: Додава la:Categoria:Administratio Graeciae
с (r2.5.4) (Робот: Додава tr:Kategori:Yunanistan hükümeti)
с (Робот: Додава la:Categoria:Administratio Graeciae)
[[fa:رده:دولت یونان]]
[[id:Kategori:Pemerintahan Yunani]]
[[la:Categoria:Administratio Graeciae]]
[[ru:Категория:Государственное устройство Греции]]
[[tr:Kategori:Yunanistan hükümeti]]
85.496

уредувања