Разлика помеѓу преработките на „Пол Макартни“

с
rv, spam
(→‎Надворешни врски: * [http://www.beatles.ru <u>Fan club Beatles.RU</u>] - №1 (Russia) !)
с (rv, spam)
* [http://paulmccartney.wordpress.com/ Рани фотографии од Пол Мекартни]
* [http://www.paulmccartneymemoryalmostfull.com/ Форум на Paul McCartney Memory Almost Full]
* [http://www.beatles.ru <u>Fan club Beatles.RU</u>] - №1 (Russia) !
 
[[Категорија:Композитори на класична музика од 20 век]]
31

уредување